تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

آقای لاهوتی لطفا خودتان ببینید!

      جاده خاکی ارتباطی بین دو روستای ساداتمحله کوشالشاه و لوکلایه از قدیم الایام محل تردد اهالی دو روستا و روستاهای همجوار بوده است. و آسفالت شدن این جاده علاوه بر ارتباط بین جاده (آنسرمحله، خراط‌محله، کوشالشاه، نالکیاشر) و جاده  (لیلاشهر، حاج‌ابراهیم‌ده، لوکلایه، سیاهکلده) موجب کامل شدن مسیر فرعی میدان املاکی به سمت جدانوکر نیز خواهد شد. محقق شدن این امر بخش قابل توجهی از بار ترافیکی شهر را خواهد کاست، چون بسیاری از ساکنین روستاهای غرب لنگرود و شرق لاهیجان (خراط محله، متعلق محله، کوشالشاه، نالکیاشر، ارباستان، خالیاگل و...) به جای عبور از  داخل شهر می‌توانند از مسیر فرعی میدان املاکی (جدانوکر-لوکلایه-کوشالشاه) به سمت روستای خود حرکت نمایند.
      علاوه بر این کامل شدن این مسیر موجب می‌شود همشهریان عزیز و اهالی روستاهای همجوار مسیر کوتاه‌تری را جهت استفاده از امکانات درمانگاه کوشالشاه (مخصوصاً دندانپزشکی آن) طی نمایند. و حداکثر استفاده از ظرفیت مغفول این درمانگاه به عمل آید. (در عکس زیر ادعاهای بالا به تصویر کشیده شده است)


      خوشبختانه در طول چند سال گذشته با همت و همکاری اهالی دو روستا (خصوصاً اشخاصی که مجاور جاده زمین داشتند و از حق شخصی خود برای بهره‌مندی همه مردم چشم پوشی کرده‌اند) و پی‌گیری های مستمر دهیاران و اعضای شورای اسلامی دو محل مذکور و همچنین تلاش مسئولین امر، شن‌ریزی و زیرسازی جاده انجام گرفته است. 
  قبل از انتخابات مجلس نهم نیز زمزمه تامین بودجه جهت آسفالت جاده مذکور شنیده شد و نماینده محترم شهرستان جناب آقای لاهوتی نیز قول مساعد جهت اجرای این امر را در نزدیک ترین موعد داده بودند.
  هم‌اکنون که دو سال از وعده مورد نظر می‌گذرد و در آستانه سومین سال مجلس نهم هستیم، هیچ گونه اقدامی جهت آسفالت این جاده صورت نگرفته است. مدتی قبل نیز شاهد بودیم آقای لاهوتی نماینده محترم شهرستان در گفتگو با صدا و سیمای مرکز گیلان فرموده اند: جاده مذکور زیرسازی و آسفالت شده است! در حالی که چنین چیزی حقیقت ندارد. از آنجا که این گونه اظهارت غیرواقع و ناصحیح از زبان مسئولین آن هم در رسانه عمومی خاطر مردم وفادار به نظام اسلامی را جریحه دار می سازد.
      از آقای لاهوتی درخواست داریم شخصاً این مساله را بررسی نموده و از نزدیک مساله فوق را مشاهده نمایند، تا تصدیق فرمایند که چگونه اخبار ناصحیح در اختیار ایشان قرار داده اند. زیرا احتمال دارد بودجه مربوطه جهت آسفالت مسیر دیگری هزینه شده باشد. به همین سبب از جناب مهندس لاهوتی نماینده محترم شهرستان لنگرود تقاضای رسیدگی جدی و فوری داریم.

   

  در نقشه بالا مسیر فعلی و طولانی تر با رنگ آبی و مسیر کوتاه تر که موجب کاهش بار ترافیکی شهر نیز خواهد شد با رنگ قرمز مشخص شده است. مسیر زرد رنگ نیز بخشی را که هنوز آسفالت نشده است مشخص می‌کند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 18 دي 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158158
 • بازدید امروز :14831
 • بازدید داخلی :809
 • کاربران حاضر :89
 • رباتهای جستجوگر:342
 • همه حاضرین :431